KRWLEGAL rekomendowana w rankingu „Rzeczpospolita” 2021

Planowanie sukcesji i zarządzanie majątkiem prywatnym, planowanie finansowe dla przedsiębiorców

Planowanie finansowe staje się coraz bardziej powszechnym czynnikiem kształtującym podejmowane przez przedsiębiorców decyzje biznesowe.

Planowaniem finansowym nazywamy podejmowane przez przedsiębiorcę w ramach obowiązującego prawa działania zmierzające do obniżenia swoich zobowiązań podatkowych. W przypadku istnienia regulacji stwarzających podatnikowi możliwość wyboru kilku legalnych konstrukcji do osiągnięcia zamierzonego celu gospodarczego, z których każda ma inny wymiar podatkowy, wybór najkorzystniejszego podatkowo rozwiązania nie może być traktowany jako obejście prawa podatkowego.

Nasza oferta obejmuje pomoc w planowaniu sukcesji

Kancelaria specjalizuje się w usługach doradztwa przy opracowywaniu przejrzystych i bezpiecznych wehikułów zarządzania majątkiem i planowaniem sukcesji pokoleniowej, polegających w szczególności na podejmowaniu działań umożliwiających optymalne wykorzystywanie dostępnych źródeł finansowania.

Nasi eksperci zapewniają, zarówno inwestorom, jak i przedsiębiorcom poszukującym kapitału zewnętrznego umożliwiającego dalszy rozwój przedsięwzięcia, optymalny wybór formy i struktury biznesu, dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Zespół KRWLEGAL doradza również przy przekształceniach i reorganizacji istniejących przedsięwzięć, wykorzystując przy tym krajowe i zagraniczne instrumenty planowania finansowego.

Wykorzystujemy bezpieczne wehikuły inwestycyjne, w tym konstrukcje oparte o ASI (Alternatywną Spółkę Inwestycyjną) lub funduszami zamkniętymi, w doradztwie prywatnym klientom (Private Clients) oraz dla przedsiębiorstw (Corporate Clients).

W ramach struktury zintegrowanego doradztwa family office profesjonalizujemy procesy zarządzania majątkiem prywatnym i sprawozdawczości, wspieramy koordynację  usług, przygotowujemy analizy ryzyk i trendów -  celem uporządkowania i ochrony dotychczasowego majątku osobistego i rodzinnego.

Zespół Kancelarii opracowuje plany transferów międzypokoleniowych oraz wsparcie w realizacji długotrwałych celów rodziny.

 • Kontakt

  ul. Górskiego 9
  00-033 Warszawa

  tel.: 22 295 09 40,
  tel./fax: 22 692 44 74

  e-mail: biuro@krwlegal.pl


  www.krwlegal.pl

  Numer rachunku bankowego:
  45 1090 1870 0000 0001 3132 3918 (PLN) WBKPPLPP

  KRS: 0000576857
  NIP: 5252630217

  REGON: 362543036

  Dołącz do nas:LinkedIn