KRWLEGAL wielokrotnie rekomendowana w rankingu ÔÇ×RzeczpospolitaÔÇŁ 2021

Opis stanowiska:

  • sprawowanie funkcji pomocniczych dla prawnik├│w Kancelarii
  • koordynacja obiegu dokument├│w i korespondencji oraz dbanie o ich kompletno┼Ť─ç i adekwatno┼Ť─ç
  • pomoc w przygotowywaniu pism i dokument├│w
  • przygotowanie wst─Öpnych odpowiedzi na pytania prawne oraz inne czynno┼Ťci wspomagaj─ůce bie┼╝─ůc─ů prac─Ö prawnik├│w.

Wymagania:

  • zainteresowanie prawem cywilnym i handlowym oraz regulacjami rynk├│w kapita┼éowych
  • bardzo dobra znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiej─Ötno┼Ť─ç pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • III ÔÇô IV rok studi├│w - kierunek prawo.

Oferujemy:

  • praktyk─Ö/sta┼╝ w pr─Ö┼╝nie rozwijaj─ůcej si─Ö kancelarii w m┼éodym dynamicznym zespole
  • pe┼ény wymiar godzin lub w czasie ruchomym umo┼╝liwiaj─ůcym uczestniczenie studenta w zaj─Öciach
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju zawodowego w strukturach Kancelarii
  • praktyki s─ů p┼éatne.

CV zawieraj─ůce klauzul─Ö: ÔÇ×Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporz─ůdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony os├│b fizycznych w zwi─ůzku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep┼éywu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ÔÇô Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04)ÔÇŁ nale┼╝y kierowa─ç elektronicznie na adres: biuro@krwlegal.pl

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

W wykonaniu obowi─ůzku wynikaj─ůcego z art. 13 ww. rozporz─ůdzenia, informujemy ┼╝e:

  1. Administratorem danych osobowych podanych w toku procesu rekrutacji jest: Krzysztof Ro┼╝ko i Wsp├│lnicy Kancelaria Prawna sp. k., z siedzib─ů w Warszawie (00-033), przy ul. G├│rskiego 9, biuro@krwlegal.pl, +48 22 29 50 940,
  2. Dane osobowe przetwarzane s─ů wy┼é─ůcznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko opisane w og┼éoszeniu o prac─Ö, podstaw─Ö prawn─ů przetwarzania danych osobowych stanowi zgoda osoby bior─ůcej udzia┼é w post─Öpowaniu rekrutacyjnym (art. 6 ust. 1 lit. a ww. rozporz─ůdzenia),
  3. Odbiorcami danych osobowych mog─ů by─ç podmioty uprawnione do tego na podstawie przepis├│w prawa oraz podmioty wsp├│┼épracuj─ůce z Administratorem, w tym: podmioty ┼Ťwiadcz─ůce us┼éugi informatyczne, archiwizacji i niszczenia dokument├│w na rzecz Administratora.
  4. Dane osobowe przetwarzane b─Öd─ů przez okres maksymalnie 3 miesi─Öcy od daty ich wp┼éywu do Kancelarii, nie d┼éu┼╝ej jednak ni┼╝ do zako┼äczeniu procesu rekrutacji,
  5. Osoby bior─ůce udzia┼é w rekrutacji maj─ů prawo do ┼╝─ůdania od Administratora danych osobowych dost─Öpu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usuni─Öcia lub ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych, a tak┼╝e wniesienia skargi na Administratora danych osobowych do Prezesa Urz─Ödu Ochrony Danych Osobowych,
  6. Nadto, osoby bior─ůce udzia┼é w rekrutacji maj─ů prawo do cofni─Öcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wp┼éywu na zgodno┼Ť─ç z prawem przetwarzania, kt├│rego dokonano na podstawie zgody przed jej cofni─Öciem. ┼╗─ůdanie usuni─Öcia danych lub cofni─Öcie ww. zgody oznacza rezygnacj─Ö z udzia┼éu w procesie rekrutacji i spowoduje niezw┼éoczne usuni─Öcie danych,
  7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezb─Ödne do uwzgl─Ödnienia kandydata w procesie rekrutacji,
  8. Dane osobowe nie podlegaj─ů procesom zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania, a tak┼╝e nie s─ů przekazywane do pa┼ästwa trzeciego lub organizacji mi─Ödzynarodowej.

17 wrze┼Ťnia 2021

  • Kontakt

    ul. G├│rskiego 9
    00-033 Warszawa

    tel.: 22 295 09 40,
    tel./fax: 22 692 44 74

    e-mail: biuro@krwlegal.pl

    www.krwlegal.pl

    Numer rachunku bankowego:
    45 1090 1870 0000 0001 3132 3918 (PLN) WBKPPLPP

    KRS: 0000576857
    NIP: 5252630217

    REGON: 362543036

    Do┼é─ůcz do nas:LinkedIn